VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 16.00, w Kanonii.

3. Wszystkich zainteresowanych rozważaniem Słowa Bożego zapraszamy na spotkanie z cyklu Lectio Divina w sobotę 18 lutego o godz. 19.00 do dzwonnicy.

4. W następny poniedziałek, 20 lutego, po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy 33-dniowe przygotowania do uroczystego Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika Grignion de Montfort. Szczegóły w Klimatach św. Anny oraz na stronie internetowej parafii.

5. Zapraszamy do oglądania  kolejnej wystawy parafialnej w dzwonnicy, w każdą niedzielę w godzinach otwarcia kawiarenki. Prezentacja potrwa do końca marca. Wszystkim artystom, biorącym udział w wydarzeniu, serdecznie dziękujemy.

6. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej, ze wskazaniem naszej parafii. Szczegółową informacja można znaleźć na plakacie w gablotce oraz na ulotkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. W tym tygodniu we wtorek, 14 lutego br., przypada święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

8. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Robert Łowicki, kawaler z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Celestynowie
    Helena Papanaum, panna z parafii tutejszej.
    - Zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.