III Niedziela Wielkanocy – 10 kwietnia 2016 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00, a po nich modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 11.00 w kościele.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy przygotowania do uroczystego Aktu Oddania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Szczegóły w bieżącym numerze Klimatów św.Anny.

4. Dziękujemy Panu Markowi Szeibowi za pomoc w ufundowaniu nagród na konkurs dla dzieci pt.„Moja ulubiona stacja Drogi Krzyżowej”. Rozwiązanie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się dziś po Mszy św. o godz.11.30 w dzwonnicy.

5. W środę, 13 kwietnia, o godz. 19.00 odbędzie się w dzwonnicy ostatnie, szóste spotkanie biblijne z cyklu „Boże rozwiązania na różne sytuacje życiowe”. Będziemy rozmawiać o tym czy lepiej być bogatym czy biednym. Obejrzymy film pt. „Bogacz i Łazarz” i zastanowimy się jak zarządzać pieniędzmi, aby pójść do nieba.

6. Spotkanie Członków Akcji Katolickiej odbędzie się w środę, 13 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.00.

7. Wszystkich zainteresowanych rozważaniem Słowa Bożego zapraszamy na spotkanie z cyklu Lectio Divina. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 16 kwietnia, w dzwonnicy o godz.19.00.

8. Nasza księgarenka oferuje piękne pamiątki z okazji I Komunii św.: biblie, albumy, gry religijne, srebrne i ręcznie malowane obrazy.

9. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Bartłomiej Topa, kawaler z parafii tutejszej
    Emilia Ignaciuk, panna z parafii tutejszej

– zapowiedź II.

Grzegorz Kobiałka, kawaler z parafii tutejszej
    Magdalena Krupińska, panna z parafii tutejszej

– zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.