Święto Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016 r.

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przypada 2 lutego.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 15.00, w Kolegiacie.

3. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców, odbędzie się w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00, w kościele.

5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

- poniedziałek, 11 stycznia – ul. Wiertnicza 26-162 (numery parzyste) i 19-69 (numery nieparzyste);
    - wtorek, 12 stycznia – ul. Wiertnicza 69A-169 (numery nieparzyste),
    ul. Goplańska;
    - środa, 13 stycznia – ul. Łowcza,
    ul. Ostra,
    ul. Petyhorska;
    - czwartek, 14 stycznia – ul. Chorągwi Pancernej 4A-88 (numery parzyste);
    - piątek, 15 stycznia – ul. Chorągwi Pancernej 3-85 (numery nieparzyste),
    ul. Husarii 2-54 (numery parzyste);
    - sobota, 16 stycznia – ul. Husarii 56-80 (numery parzyste) i 3-75 (numery nieparzyste),
    ul. Piechoty Łanowej 2-58 (numery parzyste);

Wizytę duszpasterską w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16.00, a w soboty o godz. 14.00. Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne Bóg zapłać.