XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2015 r.

1. Nabożeństwo różańcowe w intencji pielgrzymów zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w poniedziałek, 10 sierpnia, Wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
    - we wtorek, 11 sierpnia, Wspomnienie św. Klary, dziewicy;
    - w piątek, 14 sierpnia, Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika;
    - w sobotę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z uroczystości zostaną odprawione o godz.: 7.00, 12.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. po komunii świętej poświęcimy kwiaty i owoce z naszych pól, działek i ogrodów.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

4. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Marcin Rękawek, kawaler z parafii tutejszej
    Kinga Dominika Szymańska, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź II;

Marek Jabłoński, kawaler z parafii pw. M.B. Miłosierdzia w Warszawie
    Dorota Edyta Mazurek, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź II;

Andrzej Tołoczko, kawaler z parafii tutejszej
    Anna Kołakowska, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź II.

Aleksander Piotr Major, kawaler z parafii tutejszej
    Adriana Ewa Ścisłowska, panna z parafii pw. św. Edwarda w Gąsawach Rządowych
    zapowiedź I;

Stanisław Kastory, kawaler z parafii pw. św. Zygmunta
    Izabella Radziwiłł, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.