XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2015 r.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W tym roku uroczystość patronalną naszej parafii – wspomnienie liturgiczne św. Anny, Matki Najśw. Maryi Panny obchodzić będziemy w niedzielę 26 lipca. Zachęcamy wszystkie wspólnoty parafialne i służbę liturgiczną do licznego udziału we Mszy św. o godz. 13.00 i w procesji Eucharystycznej. Nowennę do św. Anny rozpoczniemy 17 lipca. Zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwie, aby w ten sposób lepiej przygotować się do uroczystości odpustowej.

3. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- w poniedziałek, 13 lipca, wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    - w środę, 15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
    - w czwartek, 16 lipca, wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

4. W tym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.