XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca 2015 r.

1. Nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione o godz. 17.00, a po nim procesja eucharystyczna wokół świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji.

2. W naszej parafii, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca sprawowana jest Msza św. wotywna o Duchu Świętym. Najbliższa Msza św. wotywna o Duchu Świętym będzie sprawowana jutro, 6 lipca, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W tym roku uroczystość patronalną naszej parafii – wspomnienie liturgiczne św. Anny, Matki Najśw. Maryi Panny obchodzić będziemy w niedzielę 26 lipca. Zachęcamy wszystkie wspólnoty parafialne i służbę liturgiczną do licznego udziału we Mszy św. o godz. 13.00 i w procesji Eucharystycznej. Nowennę do św. Anny rozpoczniemy 17 lipca. Zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwie, aby w ten sposób lepiej przygotować się do uroczystości odpustowej.

4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniu 12 lipca br. Wyjazd o godz. 6.00, powrót tego samego dnia. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.

5. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- w poniedziałek, 6 lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
    - w środę, 8 lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;
    - w sobotę, 11 lipca, Święto św. Benedykta, opata.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

6. W tym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

David Marcus Orciuch, kawaler z parafii pw. Chrystusa Króla w Grossdeinbach w Niemczech
    i
    Karolina Natalia Drewniak, panna z parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie
    zapowiedź II;

Marek Tomasz Skuza, kawaler z parafii pw. św. Elżbiety w Powsinie
    i
    Alicja Dudek, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź II;

Łukasz Krzysztof Bobiński, kawaler z parafii tutejszej
    i
    Justyna Anna Piorunek, panna z parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Józefosławiu
    zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.