XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2015 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek, 22 czerwca br., po Mszy św. o godz. 18.00.

3. We wtorek, 23 czerwca br., o godz. 18.30. zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, przy jeziorku. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na kiełbaski grilla. Centrum Kultury Wilanów zapewnia dobrą zabawę.

4. Jak co roku Caritas Archidiecezji Warszawskiej organizuje letnie wakacje dla dzieci. Są jeszcze wolne miejsca do Murzasichla k. Zakopanego w II połowie lipca i I połowie sierpnia oraz do Cedzyny k. Kielc na turnus muzyczny w II połowie lipca. Koszt wyjazdu - 1300,- zł. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się po bliższe informacje do kancelarii parafialnej.

5. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich szkół zostanie odprawiona w czwartek, 25 czerwca, o godz. 11.00.

6. 28 czerwca br. przypada kolejna rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Tęskniącej. Ks. proboszcz zaprasza do Powsina na uroczystą Mszę św. o godz. 12.00., którą odprawi Jego Ekscelencja Ks. bp Piotr Jarecki. Po Mszy św. przewidziany jest koncert orkiestry Viktoria wraz z udziałem solistów Opery Narodowej.

7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Łukasz Paweł Kuliga, kawaler z parafii pw. św. Antoniego Marii Zaccarii w Warszawie
    Aleksandra Paulina Wdowczak, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź II;

Krzysztof Wardaszko, kawaler z parafii tutejszej
    Izabela Puczyłowska, panna z parafii pw. M. B. Miłosierdzia w Suwałkach
    zapowiedź II;

Michał Krzysztof Góra, kawaler z parafii tutejszej
    Katarzyna Monika Kośka, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.