XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2015 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś o godz. 11.30 nasz parafianin ks. Mikołaj Dobosz odprawi swoją Mszę św. prymicyjną.

3. Po Mszy św. o godz. 11.30, odbędzie się VIII Rodzinny Piknik Parafialny. W programie dzieci będą mogły obejrzeć teatrzyk, wystąpi również Zespół Ludowy Powsinianie, Grupa Seniorów Wilanowskich oraz Kuźnia Artystyczna. Będziemy mogli wysłuchać koncertu piosenek włoskich pt.: „Ciao, Ciao Bambina” w reżyserii i wykonaniu Nicolo Palladiniego. Przygotowaliśmy również wiele imprez towarzyszących, miedzy innymi liczne konkursy dla dzieci oraz inne atrakcje: przejażdżkę kucykiem i zaprzęgiem konnym. Catering zapewnia dobre jedzenie z grilla. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. We wtorek, 23 czerwca br., o godz. 18.30 zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, przy jeziorku. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na ognisko i kiełbaski. Centrum Kultury Wilanów zapewnia dobrą zabawę.

5. Jak co roku Caritas Archidiecezji Warszawskiej organizuje letnie wakacje dla dzieci. Są jeszcze wolne miejsca do Murzasichla k. Zakopanego w II połowie lipca i I połowie sierpnia oraz do Cedzyny k. Kielc na turnus muzyczny w II połowie lipca. Koszt wyjazdu - 1300,- zł. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się po bliższe informacje do kancelarii parafialnej.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w poniedziałek, 15 czerwca, wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy;
    - w środę, 17 czerwca, wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Łukasz Paweł Kuliga, kawaler z parafii pw. św. Antoniego Marii Zaccarii w Warszawie
    Aleksandra Paulina Wdowczak, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź I;

Krzysztof Wardaszko, kawaler z parafii tutejszej
    Izabela Puczyłowska, panna z parafii pw. M. B. Miłosierdzia w Suwałkach
    zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.