Niedziela Miłosierdzia Bożego – 12 kwietnia 2015 r.

1. Dziś, w 2. Niedzielę Wielkanocną, wychwalamy Boga za Jego bezgraniczne Miłosierdzie, objawione w Tajemnicy Paschalnej Chrystusa. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odprawimy o godz. 17.00. Pragniemy przypomnieć, że w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 17.00. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 11.00. w kościele.

3. Wraz z Centrum Kultury Wilanów zapraszamy na koncert – widowisko poświęcone ofiarom zbrodni katyńskiej, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 13.00.

4. Ofiara przeznaczona na utrzymanie grobu Pańskiego w Jerozolimie, którą zebraliśmy w Wielki Piątek podczas adoracji krzyża, wyniosła 3186 PLN, a ofiara z drugiego dnia świąt, przeznaczona na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3399 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Z radością informujemy, że nasz parafianin, alumn VI roku Wyższego Metropolitalnego seminarium Duchownego w Warszawie, dk. Mikołaj Jan Dobosz, w dniu 30 maja br., ma przyjąć święcenia prezbiteratu. Polecamy go modlitwie parafian.

6. Wszystkich zainteresowanych rozważaniem Słowa Bożego, zapraszamy na spotkanie z cyklu Lectio Divina, które odbędzie się w sobotę 18 kwietnia, o godz.19.00. w saloniku.

7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Andreas Bielig, kawaler z parafii pw. bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie
    Anna Rzyszkiewicz, panna z parafii tutejszej
    zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.