III Niedziela Zwykła – 25 stycznia 2015 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. W lutym, w naszej parafii rozpocznie się 10-tygodniowy kurs finansowy, którego celem jest nauka zarządzania finansami w oparciu o rady biblijne. Kurs będzie odbywał się w środy, o godz. 19.00. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 11 lutego br., w dzwonnicy o godz. 19.00. Po spotkaniu będzie możliwość zapisania się na kurs i zakupienia podręczników.

3. Salonik Wilanowski zaprasza wszystkich chętnych parafian do udziału w corocznej wystawie prac artystycznych i rękodzielniczych. Podpisane prace, koniecznie z podanym numerem telefonu do twórcy, prosimy przynosić dziś do dzwonnicy.

4. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2014 roku, zostanie odprawiona w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, w poniedziałek 2 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej imion dzieci, w których intencji będziemy się modlić. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd.

5. W księgarence można nabyć gromnice. Świece będzie można nabyć także przed każdą Mszą św. 2 lutego, przed kościołem.

6. Msze św. w Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00.

7. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 26 stycznia, wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
    - we wtorek, 27 stycznia, Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa;
    - w środę, 28 stycznia, Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła;
    - w sobotę, 31 stycznia, Wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

8. Wizytę duszpasterską wznowimy po zakończeniu ferii szkolnych, 2 lutego br.