Święto Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2015 r.

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przypada 2 lutego.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 15.00, w Kolegiacie.

3. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i ich rodziców, odbędzie się o godz. 11.00, w kościele.

5. Salonik Wilanowski zaprasza wszystkich chętnych parafian do udziału w corocznej wystawie prac artystycznych i rękodzielniczych. Podpisane prace, koniecznie z podanym numerem telefonu do twórcy, prosimy przynosić do dzwonnicy w kolejne niedziele stycznia.

6. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

7. W czasie Uroczystości Objawienia Pańskiego, na tacę przeznaczoną na misje, zebraliśmy 9700 PLN.

8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy ulicy:
    - poniedziałek, 12 stycznia – ul. Syta 113A-125 (numery nieparzyste) i 122-146 (numery parzyste);
    - wtorek, 13 stycznia – ul. Syta 154-178 (numery parzyste) i 127- 175N (numery nieparzyste);
    - środa, 14 stycznia – ul. Syta 177-179U (numery nieparzyste);
    - czwartek, 15 stycznia – ul. Syta 181-181D, ul. Siedliskowa, ul. Glebowa, ul. Nad Wilanówką;
    - piątek, 16 stycznia – ul. Hektarowa;
    - sobota, 17 stycznia – ul. Ruczaj, ul. Vogla, ul. Europejska 5-25 (numery nieparzyste)

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 16.00, w sobotę o godz. 14.00. Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne Bóg zapłać, zostaną one przeznaczone na kontynuację remontu kościoła i wieczernika.