XXXII Niedziela Zwykła
9 listopada 2014 r.
Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się o godz. 16.00, w kanonii.

3. Po Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi zakończenie Konkursu Różańcowego i rozdanie nagród dla dzieci i młodzieży biorących udział w konkursie.

4. We wtorek, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Wyrazem naszego patriotyzmu i troski o losy naszej Ojczyzny niech będzie szczera i gorliwa modlitwa. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz. 7.00, 12.00, 17.00 i 18.00.

5. Koło Rodziny Radia Maryja zaprasza na spotkanie w środę 12 listopada, po Mszy św. o godz. 18.00.

6. W grudniu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

7. W listopadzie, w dzwonnicy prezentowana będzie wystawa twórczości podopiecznych ośrodków dla osób niepełnosprawnych z Wilanowa i Powsina.

8. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w poniedziałek, 10 listopada, wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła,
    - we wtorek, 11 listopada, wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa,
    - w środę, 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika,
    - w czwartek, 13 listopada – wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystiana – pierwszych męczenników Polski.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

9. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na przygotowanie i przeprowadzenie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2016 r.