XXVI Niedziela Zwykła
28 września 2014 r
.

1. Przeżywamy w naszej parafii nawiedzenie kopii Matki Bożej Jasnogórskiej. Jest to dla nas czas szczególnej łaski. Porządek nawiedzenia został podany w Klimatach i specjalnie przygotowanym folderze.

2. Nabożeństwo pożegnania kopii cudownego obrazu zostanie odprawione o godz. 17.00.

3. W październiku zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej w intencji naszej parafii, Ojczyzny i w intencjach osobistych. Nabożeństwo różańcowe odprawiane jest w niedziele o godz. 17.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci na wspólny różaniec zapraszamy szczególnie w poniedziałki, wtorki i środy o godzinie 17.30.
  4. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Lectio Divina, które odbędzie się w sobotę, 4 października br. , o godz. 19.00. w wieży – saloniku.

5. Uroczysta Msza św. w intencji Jubilatów, obchodzących rocznicę swojego ślubu zostanie odprawiona w niedzielę, 12 października br. o godz. 16.00.

6. Małżeństwa chcące pogłębić relację z Panem Bogiem i między sobą przez formację we wspólnocie Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie w piątek, 17 października o godz. 19.00. w saloniku w wieży.

7. Jak co roku rusza akcja „Szlachetna Paczka”. Organizatorzy poszukują woluntariuszy – osób powyżej osiemnastego roku życia. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.superw.pl.

8. 8. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w poniedziałek, 29 września, święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
    - we wtorek, 30 września, wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,
    - w środę, 1 października, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,
    - w czwartek, 2 października, wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
    - w sobotę, 4 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym