XX Niedziela Zwykła
17 sierpnia 2014 r
.

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych..

2. Jak każdego roku pomagamy najuboższym rodzinom z naszej parafii w przygotowaniu ich dzieci do nowego roku szkolnego, dlatego dziś, przed kościołem, przeprowadzimy zbiórkę ofiar na podręczniki, zeszyty i przybory do pisania.

3. W poprzednią niedziele zebraliśmy 6508 PLN na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w środę, 20 sierpnia, Wspomnienie św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła.
    - w czwartek, 21 sierpnia, Wspomnienie św. Piusa X, papieża.
    - w piątek, 22 sierpnia, Wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

5. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Maciej Karol Seliński, kawaler z parafii pw. Świętej Opatrzności Bożej w Warszawie
    Jadwiga Ryterska, panna z parafii tutejszej

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.