XV Niedziela Zwykła
13 lipca 2014 r
.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W tym roku uroczystość patronalną naszej parafii – wspomnienie liturgiczne św. Anny, Matki Najśw. Maryi Panny obchodzić będziemy w niedzielę 27 lipca. Zachęcamy wszystkie wspólnoty parafialne i służbę liturgiczną do licznego udziału we Mszy św. o godz. 13.00 i w procesji Eucharystycznej. Nowennę do św. Anny rozpoczniemy 18 lipca. Zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwie, aby w ten sposób lepiej przygotować się do uroczystości odpustowej. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Biskup Józef Górzański.
  3. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- we wtorek, 15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    - w środę, 16 lipca, Wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

4. W dzwonnicy, do końca lipca, prezentowana jest wystawa obrazów pani Iwony Wojewoda - Jedynak. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

5. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Bartosz Biernacki, kawaler z parafii tutejszej
    Kamila Kokowicz, panna z parafii tutejszej

Olgierd Aleksander Skibski, kawaler z parafii tutejszej
    Weronika Alicja Szewczyk, panna z parafii pw. NMP Matki Kościoła w Sulejówku

Tomasz Stefan Krym, kawaler z parafii tutejszej
    Paula Monika Waśkiewicz, panna z parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie

Przemysław Aleksander Udziela, kawaler z parafii św. Bonifacego w Warszawie
    Aleksandra Monika Skalik, panna z parafii tutejszej

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.