V Niedziela Zwykła
9 lutego 2014 r
.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 16.00.

3. (tylko na Mszy św. o godz. 11.30.) Przed kościołem Fundacja Edukacyjna Varsavia prowadzi akcję informacyjną o nowej szkole, która zostanie otwarta przy naszej parafii.

4. Światowy Dzień Chorych w naszej parafii będziemy obchodzili w najbliższy wtorek, 11 lutego.
    Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie osoby w podeszłym wieku i chore. Prosimy również wolontariuszy o pomoc w dowiezieniu do kościoła osób, które same nie będą mogły przybyć na tę uroczystość.

5. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

6. W dzwonnicy prezentowane są prace artystów z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.

7. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - we wtorek, 11 lutego, Wspomnienie NMP z Lourdes,
    - w piątek, 14 lutego, Święto Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

8. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:
    - Łukasz Binienda, kawaler z parafii tutejszej i Anna Bielaczyc-Bęben, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II.
    - Paweł Kucharski, kawaler z parafii tutejszej. i Katarzyna Natalia Pacholec, panna z parafii pw. św. Apostołów
    Jana i Pawła w Warszawie, – zapowiedź I.
    Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

9. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii.
    W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:
    poniedziałek, 10 lutego
    - ul. Kubickiego, ul. Wiktorii Wiedeńskiej (strona parzysta)
    wtorek , 11 lutego
    ul. Wiktorii Wiedeńskiej 1 do 9 (numery nieparzyste)
    środa , 12 lutego
    ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A do 15 (numery nieparzyste)
    Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 16.00, w sobotę, o godz. 14.00.
    Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne Bóg zapłać,
    zostaną one przeznaczone na kontynuację remontu kościoła i wieczernika.