XII Niedziela Zwykła
22 czerwca 2014 r
.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy przygotowali i przyczynili się do obchodów Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy zespołom przygotowującym ołtarze, zespołom parafialnym: Kołom Żywego Różańca, Legionowi Maryi, Odnowie w Duchu Świętym, Akcji Katolickiej, Rodzinie Radia Maryja, Żeńskiej Służbie Liturgicznej, Bielankom, Męskiej Służbie Liturgicznej Totus Tuus, Lektorom, Ministrantom, Chórowi parafialnemu i Siostrom.
  3. W poniedziałek, 23 czerwca br., o godz. 18.30. zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, przy jeziorku. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na ognisko i kiełbaski. Centrum Kultury Wilanów zapewnia dobrą zabawę.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich szkół zostanie odprawiona w środę, 25 czerwca, o godz. 10.00.

5. Dziękujemy Państwu Zofii i Markowi Czarnowskim za ufundowanie figury Matki Bożej przy ul. Nad Wilanówką na Zawadach.

6. Kontener na makulaturę, na budowę studni w Sudanie będzie podstawiony w dniach od 23.06. do 25.06.2014r. przy naszym kościele.

7. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- we wtorek, 24 czerwca, Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela,
    - w piątek, 27 czerwca, Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa,
    - w sobotę, 28 czerwca, Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
    - w niedzielę 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym

8. W piątek, 27 czerwca, w uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, zgodnie z przepisem kan. 1251 KPK, nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne.

9. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Jacek Ostrowski, kawaler z parafii tutejszej
    Mariola Teresa Orkisiewicz, panna z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie

Sławomir Klaus, kawaler z parafii św. Mikołaja w Grójcu
    Magdalena Kielak, panna z parafii tutejszej,

Jacek Lepianka, kawaler z parafii tutejszej
    Sara Odolińska, panna z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii

Artur Tadeusz Ciuch, kawaler z parafii tutejszej
    Małgorzata Czerska, panna z parafii Narodzenia NMP Rozniszewie

Mariusz Rybicki, kawaler z parafii pw. św. Wacława w Warszawie
    Anna Myszkowska, panna z parafii tutejszej

Hubert Suski, kawaler z parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Pęcicach
    Magdalena Świerczyńska, panna z parafii tutejszej

Hubert Paweł Niewczas, kawaler z parafii tutejszej
    Joanna Janowicz, panna z parafii św. Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.