XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2013 r.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się o godz. 16.00.

3. W poniedziałek, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości.
    Wyrazem naszego patriotyzmu i troski o losy naszej Ojczyzny niech będzie szczera i gorliwa modlitwa.

4. W ramach przygotowań do rekolekcji ewangelizacyjnych zespół prowadzący podejmuje posługę modlitewną, obejmującą osoby potrzebujące nawrócenia. Stworzona do tej posługi grupa, do czasu rekolekcji, będzie powierzać Bogu wszystkich naszych parafian, którzy zagubili się na swojej drodze życiowej.
    Jeżeli ktoś chciałby prosić o modlitwę w intencji konkretnej osoby, może to uczynić, wrzucając prośbę do skrzynki, która znajduje się po prawej stronie nawy głównej, przy kaplicy Matki Bożej.

5. W ramach przygotowania do rekolekcji zapraszamy także na wieczór uwielbienia – radosne spotkanie z Jezusem, naszym Zbawicielem. Początek tego spotkania modlitewnego w sobotę, 16 listopada, po Mszy św. o godz. 18:00.
    Same rekolekcje odbędą się w dniach 8-11 grudnia.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa;
    - we wtorek, 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
    - w środę, 13 listopada – wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystiana – pierwszych męczenników Polski.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

7. W najbliższy wtorek, 12 listopada, w ramach obchodów V Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, będziemy gościć w naszym kościele Jego Ekscelencję ks. bp. Hyacintha Egbebo (MSP), z wikariatu apostolskiego Bomadi, który odprawi Mszę św. o godz. 18.00 i zapozna nas z sytuacją chrześcijan w Nigerii.