XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2013 r.

1. Dziś, o godz. 17.00, zapraszamy na niedzielne nieszpory. Po nabożeństwie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. 29 września, po Mszy św. o godz. 18:00, odbędzie się w kanonii wstępne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z trzecich klas gimnazjum i starszą.

3. W październiku zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie różańcowym. Przewidziane są nagrody.

4. Jak co roku nasza parafia organizuje uroczyście jubileusz małżeństw obchodzących rocznicę swojego ślubu. Uroczysta Msza św. odbędzie się w niedzielę, 13 października, o godz. 16.00.
    Dostojnych Jubilatów zapraszamy, by potwierdzili swój udział w dziękczynnej Mszy św. sprawowanej w ich intencji.

5. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 23 września – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana;
    - w środę, 25 września – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana i patrona Warszawy;
    - w piątek, 27 września – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana;
    - w sobotę, 28 września – wspomnienie św. Wacława, kapłana i męczennika.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

6. Jak co roku rusza akcja „Szlachetna paczka”. Jej organizatorzy poszukują woluntariuszy, osób powyżej 18. roku życia. Zainteresowanych zapraszamy do odwidzenia strony internetowej: www.superw.pl.