XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2013 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00.
    Po nich będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś, na zakończenie Dni Wilanowa, na Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00 gościmy przedstawicieli Podlaskiej Chorągwi Husarii.

3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się dziś,
    po Mszy św. o godz. 11.30, w sali widowiskowej.

4. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 16 września – wspomnienie św. męczenników: Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa;
    - we wtorek, 17 września – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa;
    - w środę, 18 września – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika;
    - w piątek, 20 września – wspomnienie św. męczenników: Andrzeja Kim Taegona, kapłana, Pawła Chong Hasanga i towarzyszy;
    - w sobotę, 21 września – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

5. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

6. Przed kościołem, po każdej dzisiejszej Mszy św., prowadzimy zbiórkę ofiar na potrzeby Katolickiego
    Uniwersytetu w Lublinie.

7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

- Karol Walkiewicz, kawaler z parafii tutejszej,
    i Zofia Krystyna Szymczykiewicz, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II;

- Rafał Łukasz Górny, kawaler z parafii tutejszej,
    i Agata Eliza Pikiewicz, panna z parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie – zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.