XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2013 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
    W czwartek, 4 lipca, o godz. 17.00, zostanie odprawiona Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
    W tym dniu, w sposób szczególny, modlimy się o powołania kapłańskie.
    W piątek, 5 lipca, Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie sprawowana o godz. 12.00.
    Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać rano i od godz. 16.00, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
    W sobotę, 6 lipca, zapraszamy na godz. 7.00, na Mszę św. wotywną o Niepokalanym Sercu NMP i na nabożeństwo różańcowe.

3. Koło Radia Maryja zaprasza na doroczną, 21. Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się 14 lipca. Wyjazd o godz. 6:00, powrót tego samego dnia.Zapisy przyjmowane są w zakrystii po każdej Mszy św. oraz telefonicznie: 22 651 55 82 lub 605 095 809.

4. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w środę, 3 lipca – święto św. Tomasza, Apostoła;
    - w sobotę, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy życzenia błogosławieństwa Bożego
    oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

5. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

- Marcin Woźniak, kawaler z parafii pw. Narodzenia NMP w Komorowie,
    i Olga Stępniewska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II;

- Krzysztof Silski, kawaler z parafii pw. bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim,
    i Anna Maria Bors, panna z parafii tutejszej – zapowiedz II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.