XI Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2013 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00.
    Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 17 czerwca – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika;
    - w piątek, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

3. W poniedziałek, 24 czerwca – o godz.18.30 – nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione przy krzyżu na Powsinku, nad jeziorkiem. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na ognisko i kiełbaski.
    Centrum Kultury Wilanów zapewnia dobrą zabawę.

4. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

- Jarosław Urbaniak, kawaler z parafii tutejszej,
    i Marcelina Skowera, panna z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kraśniku – zapowiedź I;

- Maciej Jan Mrożewski, kawaler z parafii pw. św. Kamila w Berlinie,
    i Justyna Julia Czepułkowska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.