X Niedziela Zwykła – 9 czerwca 2013 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś, po Mszy św. o godz. 11.30, rozpocznie się V Rodzinny Piknik Parafialny, w tym roku pod hasłem: „Dziękujemy za łaskę wiary”. Dzieci będą mogły obejrzeć teatrzyk, wystąpią: Zespół Ludowy „Powsinianie”, Grupa Seniorów Wilanowskich i Kuźnia Artystyczna, odbędą się pokazy technik kung-fu.
    O godz. 17.00 będziemy mogli zobaczyć operetkowe widowisko muzyczno-taneczne w wykonaniu Teatru IWIA z Zabrza. Przygotowaliśmy również wiele atrakcji dodatkowych, miedzy innymi liczne konkursy dla dzieci i dorosłych, przejażdżkę kucykiem i zaprzęgiem konnym.
    Catering zapewnia dobre jedzenie z grilla. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

3. W zeszłą niedzielę zbieraliśmy 5692 PLN na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
    Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4. 15 czerwca organizowana jest autokarowa pielgrzymka na Jasna Górę.
    Będzie to pielgrzymka wynagradzająca za profanację obrazu MB Częstochowskiej w grudniu ub.r.
    Koszt pielgrzymki wynosi 60 PLN. Odjazd o godz. 6.00, z parkingu przy poczcie.
    Zapisy przyjmujemy w zakrystii, po każdej dzisiejszej Mszy św.

5. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 10 czerwca – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa;
    - we wtorek, 11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła;
    - w czwartek, 13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła;
    - w piątek, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
    - w sobotę, 15 czerwca – wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy życzenia błogosławieństwa Bożego
    oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

6. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

- Marcin Klass, kawaler z parafii pw. Świętego Krzyża w Warszawie,
    i Lidia Bronowska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II;

- Piotr Rzepliński, kawaler z parafii tutejszej,
    i Karolina Łappo, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian