III Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2013 r.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nim będziemy się modlić za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się po Mszy św.
    o godz. 11.30. Wtedy też rozpocznie się próba śpiewu dla dzieci.

3. Dzisiejszą Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy tygodniowy kurs przedmałżeński w formie rekolekcji.
    Spotkania odbywać się będą codziennie, do piątku – 19 kwietnia. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa.

4. W następną niedzielę, 21 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Prosimy o przyniesienie brakujących dokumentów i indeksów.

5. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

- Krzysztof Murawski, kawaler z parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Warszawie,
    i Marta Kacprzyk, panna z parafii tutejszej – zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi,
    zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
    Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.