I Niedziela Wielkiego Postu – 17 lutego 2013 r.

1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu – czas nawrócenia, pokuty i rozważania Męki Pańskiej.
    Nabożeństwo Gorzkich Żali zostanie odprawione o godz. 17.00, a po nim będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiane jest w naszym kościele w każdy piątek Wielkiego Postu
    o godz.: 12.30 (dla dorosłych), 16.30 (dla dzieci) oraz 18.30 (dla dorosłych, młodzieży, studentów i młodzieży pracującej).

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiane jest w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00.

4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się po Mszy św.
    o godz. 11.30.

5. Spotkanie egzaminacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się
    w następną niedzielę, 24 lutego, po Mszy św. o godz. 18.00.

6. Msza św. w intencji śp. ks. kard. Józefa Glempa, Prymasa Seniora, zostanie odprawiona w sobotę, 23 lutego,
    o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy wszystkich parafian, a zwłaszcza zespoły parafialne.