IV Niedziela Zwykła – 3 lutego 2013 r.

1. Dziś przypada I niedziela lutego. Nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione o godz. 17.00, a po nim odbędzie się procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni.
    Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji.

2. Na przełomie roku, od grudnia do końca stycznia, planowaliśmy udać się z wizytą duszpasterską do 1315 rodzin. Przyjęło nas 681.
    Ofiary złożone przy okazji kolędy przeznaczone są na kontynuację remontu kościoła i remont wieczernika, który po otrzymaniu stosownych zezwoleń zamierzamy rozpocząć wiosną tego roku. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Światowy Dzień Chorych będziemy obchodzili w naszej parafii 11 lutego. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie osoby w podeszłym wieku i chore. Prosimy również wolontariuszy o pomoc w dowiezieniu do kościoła tych, którzy sami nie będą mogli przybyć na tę uroczystość.

4. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - we wtorek, 5 lutego – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
    - w środę, 6 lutego – wspomnienie świętych męczenników: Pawła Miki i towarzyszy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

5. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłych w ostatnim miesiącu naszych parafian:
    - śp. Krzysztofa Józefa Bardeckiego,
    - śp. Karola Sławika.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
    Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.