II Niedziela Zwykła – 20 stycznia 2013 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie będziemy się modlić za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś będziemy gościć w naszej parafii o. Stanisława Przepierskiego, dominikanina, który o godz. 15.30 wygłosi wykład o Matce Bożej i modlitwie różańcowej.

3. W miniony piątek rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
    Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

4. W poniedziałek i wtorek obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W tych dniach w sposób szczególny
    pamiętajmy o naszych dziadkach, okazując im wdzięczność i polecając ich opiece Matki Bożej i św. Anny, naszej patronki.

5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. o uzdrowienie duchowe i fizyczne, w sobotę,
    26 stycznia, o godz. 18.00. Modlitwę o uzdrowienie poprowadzi ks. Ireneusz Łukanowski, pallotyn.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;
    - w czwartek, 24 stycznia – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
    - w piątek, 25 stycznia – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
    - w sobotę, 26 stycznia – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

7. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2012 r. zostanie odprawiona w święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, 2 lutego, o godz. 17.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy.
    Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej imion dzieci, w intencji których będziemy się modlić.

8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską.
    W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

21-26 stycznia:
    poniedziałek - 21 stycznia ul. Europejska – od 93 do 123 (numery nieparzyste);
    wtorek - 22 stycznia ul. Brodzik,
    ul. Koralowa
    i ul. Niedzielna;
    środa - 23 stycznia ul. Młocarni,
    ul. Wycieczka
    i ul. Wyprawa,
    czwartek - 24 stycznia ul. Biwakowa,
    ul. Leżakowa,
    ul. Murawy,
    ul. Namioty,
    ul. Odpoczynek
    i ul. Uprawna – od 2 do 22 (numery parzyste);
    piątek - 25 stycznia ul. Uprawna – od 24 do 46 C (numery parzyste) i strona nieparzysta;
    sobota - 26 stycznia ul. Przyczółkowa.

Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę – o godz. 14.00.
    Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
    Zostaną one przeznaczone na kontynuację remontu kościoła i wieczernika.