Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2013 r.

1. Dziś przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. błogosławimy kadzidło i kredę,
    którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań i domów.
    Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje.

2. Z racji przypadającej dziś I niedzieli stycznia nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione o godz. 17.00,
    a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni.
    Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji.
    Po niej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się w następną niedzielę, 13 stycznia, o godz. 15.00,
    w kanonii.

4. W następna niedzielę – o godz. 16.00 – zapraszamy również na wspólne parafialne kolędowanie w naszym kościele. Zachęcamy wszystkie grupy modlitewne i liturgiczne do udziału w tym spotkaniu.

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy najpierw na wspólne kolędowanie, a następnie na krótkie spotkanie formacyjne.

6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.30.

7. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską.
    W najbliższym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

7 - 12 stycznia:
    poniedziałek - 7 stycznia ul. Syta – od 108 do 112 (numery parzyste);
    wtorek - 8 stycznia ul. Syta – od 114 A do 118 D (numery parzyste);
    środa - 9 stycznia ul. Syta – od 122 do 146 (numery parzyste) –
    i ul. Hektarowa – od 2 do 2 C;
    czwartek - 10 stycznia ul. Syta – od 121 do 137 A (numery nieparzyste) –
    i ul. Hektarowa – od 2 D do 10 (numery parzyste);
    piątek - 11 stycznia ul. Syta – od 154 do 178 (numery parzyste) i od 175 do 175 N;
    sobota - 12 stycznia ul. Syta – od 177 do 181 C (numery nieparzyste).

Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę – o godz. 14.00.
    Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
    Zostaną one przeznaczone na remont kościoła i wieczernika.