IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2012 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00.
    Po nabożeństwie będziemy się modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Wszystkich parafian, którzy chcieliby zaprezentować własnoręczne prace artystyczne na wystawie zbiorowej, tradycyjnie planowanej w „Dzwonnicy” na luty, prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorkami wystawy:
    Ewą Kryńską lub Małgorzatą Kępką – w dzwonnicy lub telefonicznie.
    Numery kontaktowe zostały podane w „Klimatach”.

3. Przed kościołem można nabyć opłatki oraz sianko na stół wigilijny.

4. 24 grudnia Msza św. zostanie odprawiona w naszym kościele jedynie o godz. 7.00 rano.
    Wszystkich parafian zapraszamy na Pasterkę o północy.
    Zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu w Wigilię i prosimy o urządzenie tradycyjnej wieczerzy wigilijnej.

5. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia, Msze św. sprawowane będą o godz.: 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 i 20.00.
    W drugi dzień świąt, 26 grudnia, Msze św. sprawowane będą o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
    Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.

6. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona będzie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

7. Zgodnie z tradycją w ostatnim dniu roku sprawowana jest w naszym kościele Msza św. za zmarłych z naszej parafii oraz za wszystkich pochowanych na naszym cmentarzu w ostatnich 12 miesiącach.
    Mszę św. za naszych zmarłych sprawować będziemy o godz. 18.00.

8. Ze względu na rozpoczynający się czas świąt Bożego Narodzenia wizyta duszpasterska będzie kontynuowana po Nowym Roku.

9. Dzisiaj, w przedświąteczną niedzielę, ukazał się dwusetny numer naszego pisemka parafialnego.
    Z tej okazji redakcja „Klimatów św. Anny” organizuje akcję ankietową, która pomoże określić zasięg odbioru przekazywanych w gazetce treści, a także pozwoli poznać profile Czytelników i ich ocenę pracy redakcyjnej, co zostanie wykorzystane do dalszego udoskonalania naszego tygodnika niedzielnego.
    Do każdego jubileuszowego egzemplarza „Klimatów” została dołączona krótka ankieta, którą po wypełnieniu
    - do 2 stycznia - można zostawić w zakrystii lub w specjalnie przygotowanych do tego koszyczkach, ustawionych na stoliku przy wejściu do kościoła. Tam również, w trakcie trwania akcji, będzie można znaleźć dodatkowe formularze ankietowe.
    Ankietę można także wypełnić i wysłać poprzez parafialną stronę internetową: www.parafiawilanow.pl, skąd można też pobrać najnowsze i archiwalne numery „Klimatów” w wersji PDF. >>>
    Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat „Klimatów”.