XXXIV Niedziela Zwykła - 25 listopada 2012 r.
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
    Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

2. Nieszpory zostaną odprawione dziś, o godz. 17.00.
    Po nabożeństwie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. Jego Eminencja ks. kard. Józef Glemp, Prymas Senior, odprawi dziś, o godz. 13.00, Mszę św., w czasie której poświęci sztandar Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, a członkowie Oddziału dokonają aktu zawierzenia dzieła Akcji Katolickiej w naszej parafii św. Annie, naszej Patronce.
    Po uroczystości zapraszamy na koncert ku czci św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W trakcie koncertu usłyszymy utwory J.S. Bacha, W.A. Mozarta, C. Francka w wykonaniu Natalii Knyziak (organy), Joanny Lalek (wokal), Anny Góral-Tomaszewskiej (skrzypce), Katarzyny Grygiel (altówka), Zbigniewa Witkowskiego (trąbka), Tomasza Kirszlinga (trąbka) i Pawła Kraskiego (trąbka). Wymienieni artyści na stałe współpracują z naszą parafią.

4. Koło Radia Maryja zaprasza na doroczną pielgrzymkę do Torunia, dla uczczenia 21. rocznicy powstania Radia Maryja. Wyjazd 1 grudnia, o godz. 8.00. Powrót tego samego dnia. Zapisy przyjmowane są w zakrystii oraz telefonicznie: 605 095 809.

5. Wzorem lat ubiegłych pragniemy zorganizować dla dzieci uroczystość św. Mikołaja z rozdawaniem prezentów. Prosimy rodziców o przygotowanie paczek dla dzieci.
    Przy tej okazji chcemy również wręczyć prezenty dzieciom z rodzin wielodzietnych i potrzebujących wsparcia materialnego, dlatego w niedzielę będziemy zbierać przed kościołem ofiary na ten cel.

6. Doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu przypada w naszej parafii od 1 do 3 grudnia.
    Zachęcamy wszystkie wspólnoty i parafian do licznego udziału w nabożeństwie.
    Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja trwać będą od godz. 10.30 do 17.00,
    a w niedzielę, 2 grudnia, od godz. 14.00 do 17.00.

7. W piątek, 30 listopada, przypada święto św. Andrzeja, Apostoła.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

8. 1 grudnia przypada I sobota miesiąca. Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP zostanie odprawiona o godz. 7.00, a zaraz po niej odmówimy Różaniec.

9. 3 grudnia rozpoczynamy kolędę. W tym roku pragniemy odwiedzić mieszkańców Zawad oraz Powsinka.
    Nowych parafian lub tych, którzy chcieliby po raz pierwszy zaprosić księdza, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Od 3 do 15 grudnia odwiedzimy:
    poniedziałek, 3 grudnia ul. Wał Zawadowski oraz ul. Bruzdowa – od nr. 83 E do 83 K
    wtorek, 4 grudnia ul. Bruzdowa – od 60 do 86 (numery parzyste)
    i od 85 do 95 (numery nieparzyste)
    środa, 5 grudnia ul. Bruzdowa – od 97 do 105 S (numery nieparzyste)
    sobota, 8 grudnia ul. Bruzdowa – od 107 D do 113 M (numery nieparzyste)
    poniedziałek, 10 grudnia ul. Bruzdowa – od 88 do 100 G (numery parzyste)
    wtorek, 11 grudnia ul. Bruzdowa – od 117 A do 121 (numery nieparzyste)
    środa, 12 grudnia ul. Bruzdowa – od 102 do 110 (numery parzyste)
    czwartek, 13 grudnia ul. Bruzdowa – od nr. 112 do 112 T
    piątek, 14 grudnia ul. Bruzdowa – od nr. 112 S do 112 Z i od nr. 116 do 116 T
    sobota, 15 grudnia ul. Bruzdowa – od nr. 118 do 118 N, od 128 do 128 D,
    od 130 do 142 B (strona parzysta) oraz
    od 121 A do 155 A (numery nieparzyste)
    Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 16.00, a w soboty o godz. 14.00.
    Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne
    „Bóg zapłać”. Zostaną one przeznaczone na remont kościoła i wieczernika.

.