XXIX Niedziela Zwykła - 21 października 2012 r.

1. Dziś przypada Niedziela Misyjna. Z tej okazji w sposób szczególny modlimy się za wszystkich świeckich i osoby duchowne, które poświęciły się głoszeniu Ewangelii.
    Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji.

2. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś, o godz. 17.00. Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. Spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy wtorek, 23 października,
    po Mszy św. o godz. 18.00.

4. 1 listopada przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych.
    Procesja na cmentarz wyruszy z naszego kościoła zaraz po Mszy św. o godz. 13.00.
    Po procesji zostanie odprawiona na cmentarzu Msza św. w intencji zmarłych, polecanych w wypominkach.

5. Prosimy o uporządkowanie grobów i naszego cmentarza.
    Zwracamy się również z prośbą, aby śmieci z cmentarza składać do przeznaczonych na ten cel kontenerów.

6. W listopadzie, w sposób szczególny, modlimy się za zmarłych z naszych rodzin, dlatego też przez cały miesiąc,
    o godz. 18.00, będzie odprawiana w naszym kościele Msza św. w intencji zmarłych z naszej parafii oraz zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.
    W zakrystii i w kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki i na listopadową Mszę św. za naszych zmarłych.

7. W tym tygodniu, w poniedziałek – 22 października, obchodzić będziemy wspomnienie bł. Jana Pawła II.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności.

8. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:
    - Wojciech Ryttel, kawaler z parafii tutejszej,
    i Joanna Dziedzianowicz, panna z parafii pw. św. Bartłomieja w Żelechlinku – zapowiedź II.
    Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi,
    zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
    Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.