XXVII Niedziela Zwykła - 7 października 2012 r.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś, o godz.17.00, a po nim, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, odbędzie się procesja eucharystyczna.
    Będziemy się również modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W październiku zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej w intencji naszej parafii, Ojczyzny i w intencjach osobistych. Nabożeństwo różańcowe odprawiane jest w niedziele, o godz. 17.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci na wspólny Różaniec zapraszamy szczególnie w poniedziałki i czwartki, o godz. 17.30.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś, po Mszy św. o godz. 18.00, w kanonii.

4. W najbliższy czwartek, 11 października, podczas Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się uroczysta inauguracja duszpasterskiego Roku Wiary. Zachęcamy do licznego udziału w modlitwie.

5. Jak co roku nasza parafia organizuje uroczyście jubileusz małżeństw obchodzących rocznicę swojego ślubu. Uroczysta Msza św. odbędzie się w niedzielę, 14 października, o godz. 16.00.
    Dostojnych Jubilatów zapraszamy, by potwierdzili swój udział w dziękczynnej Mszy św. sprawowanej w ich intencji.

6. W tym tygodniu, w sobotę, przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

7. Za tydzień w niedzielę, 14 października, będziemy obchodzili XII Dzień Papieski pod hasłem:
    „Jan Paweł II – Papież Rodziny”.