XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2012 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00.
    Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś, po Mszy św. o godz. 11.30, rozpocznie się IV Rodzinny Piknik Parafialny pod hasłem: „Kościół naszym domem”. Dzieci obejrzą teatrzyk, wystąpi również Zespół Ludowy „Powsinianie” oraz Grupa Seniorów Wilanowskich i Kuźnia Artystyczna. Będziemy mogli wysłuchać koncertu pieśni włoskiej i neapolitańskiej w wykonaniu zespołu „Bene”. Na zakończenie wystąpi Marek Kościkiewicz, członek zespołu De Mono.
    Przygotowaliśmy również wiele imprez towarzyszących, m.in. liczne konkursy dla dzieci i dorosłych oraz inne atrakcje: zajęcia z ceramiki, przejażdżkę kucykiem, zaprzęgiem konnym, loterię fantową, pokaz mody dla dorosłych. Catering zapewni dobre jedzenie z grilla. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

3. Spotkanie formacyjne członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś, o godz. 16.00, w kanonii.

4. Zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w środę, 20 czerwca, w Saloniku w naszej dzwonnicy, o godz. 19.00.
    Tematy, które zostaną poruszone, podaliśmy w „Klimatach” oraz na stronie internetowej.
    Zachęcamy również do przeczytania artykułu zamieszczonego w niniejszym numerze gazetki parafialnej.

5. Słuchacze Ogniska Teatralnego „U Machulskich” serdecznie zapraszają dzieci na przedstawienie pt.: „Szaleńczaki”, stworzone w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” na podstawie opowiadań Jerzego Niemczuka.
    Spektakl odbędzie się 24 czerwca, po Mszy św. o godz. 11.30, w sali widowiskowej.

6. Dwa tygodnie temu, podczas zbiórki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej, zebraliśmy 6 387 PLN.
    Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

7. W tym tygodniu, w czwartek – 21 czerwca, przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi (zakonnika).
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

8. W niedzielę, 24 czerwca, o godz. 18.00, zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, nad jeziorkiem. Po nabożeństwie zapraszamy na ognisko i kiełbaski.
    Centrum Kultury Wilanów zapewni dobrą zabawę.

9. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:
    - Krzysztof Tomasz Hudała, kawaler z parafii tutejszej,
    i Katarzyna Radzikowska, panna z parafii pw. św. Jakuba w Warszawie – Tarchominie
    zapowiedź II.
    Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.