II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego
15 kwietnia 2012 r.

1. Dziś, w II Niedzielę Wielkanocną, wychwalamy Boga za Jego bezgraniczne Miłosierdzie, objawione w Tajemnicy Paschalnej Chrystusa. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odprawimy uroczyście przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 17.00.
    Pragniemy przypomnieć, że w każdy czwartek – po Mszy św. o godz. 17.00 – odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie.

2. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się 22 kwietnia,
    po Mszy św. o godz. 11.30. Wtedy to nastąpi próba śpiewu dla dzieci.

3. Dziś, Mszą św. o godz. 18.00, rozpoczynamy tygodniowy kurs przedmałżeński w formie rekolekcji.
    Spotkania odbywać się będą codziennie – do piątku, 20 kwietnia. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa.

4. Kolejne spotkanie biblijne odbędzie się 25 kwietnia, w Saloniku (w naszej dzwonnicy), o godz. 19.00.
    Poświęcone ono będzie zagadnieniu pracy.

5. 21 kwietnia (sobota) – o godz. 9.00 – w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z racji obchodów jubileuszu 60-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Kostki Potockiego. Absolwentów i przyjaciół zapraszamy.

6. 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    O godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. wspólnotowa. Intencje można zgłaszać w kancelarii oraz w zakrystii.