8 kwietnia 2012 r.

1. Kościół przeżywa dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest to największe święto kościelne.
    Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w liturgii Triduum Paschalnego oraz przyczynili się do jej pobożnego przeżycia.

2. Rozpoczęliśmy nowennę do Miłosierdzia Bożego.
    Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 17.00, następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych
    w wspominkach rocznych.
    W dni powszednie, aż do następnej niedzieli, Koronkę będziemy odmawiali po Mszy św. o godz. 17.00.

3. W dniu dzisiejszym Msze św. sprawowane będą o godz. 6.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 i o 20.00.

4. W poniedziałek wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego:
    o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i o 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.
    W tym dniu zbieramy ofiary do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

5. Serdecznie zapraszamy na Otwarte Spotkania Biblijne na temat dawania, oszczędzania, wydawania pieniędzy, pracy i stylu życia.

6. W najbliższym czasie sakrament małżeństwa zawrą:
    Piotr Mikucki, kawaler z parafii tutejszej, oraz
    Agata Elżbieta Orzeszek, panna z parafii tutejszej
    – zapowiedź II.
    Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi,
    zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
    Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.