25 marca 2012 r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali, jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu, zostanie odprawione o godz. 17.00.
    Następnie będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców odbędzie się
    po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiane jest w naszym kościele w każdy piątek Wielkiego Postu
    w następujących godzinach: o 12.30 (dla dorosłych), o 16.30 (dla dzieci) oraz o 18.30 (dla dorosłych, młodzieży, studentów i młodzieży pracującej).

4. Świece Caritas na stół świąteczny można nabyć przed kościołem.
    Pragniemy przypomnieć, że środki w ten sposób uzyskane Caritas przeznacza na działalność charytatywną,
    niosąc pomoc najbardziej potrzebującym.

5. Przed kościołem członkowie Kół Żywego Różańca zbierają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6. W następną niedzielę organizujemy zbiórkę ofiar, które zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z naszej parafii.

7. W Niedzielę Palmową u naszych ministrantów będzie można nabyć plamy, wspierając w ten sposób fundusz ministrancki.

8. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Adam Tadeusz Olakowski, kawaler z parafii tutejszej,
    oraz Magdalena Katarzyna Pliszka, panna z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie
    - zapowiedź II;

Maciej Tomczyk, kawaler z parafii tutejszej,
    oraz Katarzyna Maria Pawłowska, panna z parafii tutejszej
    - zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi,
    zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
    Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.