III Niedziela Zwykła
22 stycznia 2012 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione dziś, o godz. 17.00.
    Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś, na Mszy św. o godz. 10.00, gościmy chór Gaudete, który po Mszy św. zaprezentuje przegląd kolęd polskich.

3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

4. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek, 24 stycznia, po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Parafialna wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę uwielbienia w piątek, 27 stycznia,
    o godz. 19.00. Spotkanie modlitewne odbędzie się w sali nad Salonikiem (w dzwonnicy).

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - we wtorek, 24 stycznia, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
    - w środę, 25 stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
    - w czwartek, 26 stycznia, wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
    - w piątek, 27 stycznia, wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa;
    - w sobotę, 28 stycznia, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego
    i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym.

7. Rada oraz Zarząd Dzielnicy Wilanów, Centrum Kultury Wilanów i parafia św. Anny w Wilanowie zapraszają
    na koncert kolęd w wykonaniu Eleni wraz z zespołem, który odbędzie się w następną niedzielę, 29 stycznia,
    o godz. 18.45.

8. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2011 r. zostanie odprawiona w święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – 2 lutego, o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu świętego oraz zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej imion dzieci, w intencji których będziemy się modlić.

9. Zapraszamy do dzwonnicy na wystawę prac artystycznych i rękodzieła naszych parafian.
    Będzie ją można oglądać do końca lutego. Wszystkim artystom dziękujemy za liczny udział.

10. Wizyta duszpasterska w naszej parafii zostanie wznowiona 30 stycznia, po zakończeniu ferii zimowych
    dla dzieci i młodzieży.