II Niedziela Zwykła
15 stycznia 2012 r.

1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione dziś, o godz. 17.00.
    Po nim będziemy się modlić za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie formacyjne członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś, o godz. 16.00, w kanonii.

3. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia.
    Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

4. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - we wtorek, 17 stycznia – wspomnienie św. Antoniego, opata;
    - w sobotę, 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego
    oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

5. W sobotę i w następna niedzielę obchodzimy Dzień Babci oraz Dzień Dziadka.
    W tych dniach w sposób szczególny pamiętajmy o naszych dziadkach, okazując im wdzięczność i polecając ich opiece Matki Bożej i św. Anny.

6. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2011 roku zostanie odprawiona w święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – 2 lutego, o godz. 18.00.
    Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy.
    Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej imion dzieci, w intencji których będziemy się modlić.

7. Zapraszamy do dzwonnicy na wystawę prac artystycznych i rękodzieła naszych parafian.
    Będzie ją można oglądać do końca lutego. Wszystkim artystom dziękujemy za liczny udział.

8. Wizyta duszpasterska w naszej parafii zostanie wznowiona 30 stycznia, po zakończeniu ferii zimowych
    dla dzieci i młodzieży.