XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2011 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Przypominamy, że Msza św. gregoriańska w intencji zmarłych, polecanych naszym modlitwom, odprawiana jest przez cały listopad, codziennie o godz. 18.00.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w niedzielę,
    20 listopada, po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną włączyć się w rozwój naszej parafialnej scholii rodzinnej, na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek, 24 listopada, o godz. 19.30, w Saloniku – Dzwonnicy.

4. W następną niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    Po Mszy św. o godz. 13.00, przed Najświętszym Sakramentem, odmówimy Litanię do Najświętszego Serca
    Pana Jezusa i akt poświęcenia. Następnie zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu naszej organistki,
    Natalii Żmychowej, która zaprezentuje utwory J.S. Bacha, Lűbecka, Bőhma, Elgara i Podbielskiego.
    Płytę z koncertu można będzie nabyć przed kościołem.

5. Serdecznie zapraszamy do dzwonnicy, gdzie przez cały listopad będą prezentowane prace
    Magdaleny Fedorczuk i Grzegorza Winklera.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w czwartek, 17 listopada, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
    - w piątek, 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
    - w sobotę, 19 listopada, wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy najserdeczniejsze życzenia
    błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.