IV Niedziela Wielkanocy
15 maja 2011 r.

1. Dziś, nabożeństwo majowe o godz. 17.00.
    Przypominamy, że w naszym kościele nabożeństwo majowe, w dni powszednie, odprawiane jest
    po Mszy św. o godz. 17.00., a w niedziele i święta o godz. 17.00.
    Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00. i 13.00. grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Życzymy im, oraz ich rodzicom, aby pełny udział w Eucharystii przyniósł obfite owoce łaski Bożej w życiu codziennym. W „białym tygodniu” zapraszamy wszystkie dzieci na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
    i na Mszę św. o godz. 18.00.

3. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 16.00.

4. W najbliższą środę, 18 maja o godz. 18.30. zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo majowe
    przy krzyżu na ul. Przyczółkowej, przy drodze na korty tenisowe.

5. Spotkanie z rodzicami i dziećmi pragnącymi wziąć udział w rocznicy I Komunii Św. obędzie się w niedzielę,
    22 maja, po Mszy św., o godz. 11.30 w sali widowiskowej.

6. W tym tygodniu – w poniedziałek, 16 maja – przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.