24 kwietnia 2011 r.

1. Kościół przeżywa dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest to największe święto kościelne.
    Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w liturgii Triduum Paschalnego i przyczynili się do jej pobożnego przeżycia.

2. Rozpoczęliśmy nowennę do Miłosierdzia Boże. Koronka do Miłosierdzia Boże dziś o godz. 17.00.,
    po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wspominkach rocznych.
    W dni powszednie aż do następnej niedzieli Koronkę do Miłosierdzia Boże będziemy odmawiali
    po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Po rezurekcji zapraszamy na tradycyjny posiłek, przygotowany przez Akcję Katolicką.

4. Msze św. w dniu dzisiejszym sprawowane będą jeszcze o godz. 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00 i o godz. 20.00.

5. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego:
    o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00 i o 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.
    W tym dniu zbieramy ofiary do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

6. Dzieci, które pragną wziąć udział w Rocznicy I Komunii Św., w dniu 29 maja br., o godz. 13.00, proszone są
    o kontakt z siostrami – zwłaszcza te dzieci, których siostry nie uczą.

7. Serdecznie dziękujmy państwu Ziółkowskim z Zawad i siostrze Beniaminie za przygotowanie ciemnicy
    i Grobu Pańskiego.

8. Na przygotowanie paczek świątecznych dla najuboższych rodzin z naszej parafii zebraliśmy 4328 PLN.
    Wszystkim ofiarodawcom, którym nie jest obojętny los najbiedniejszych składamy w ich imieniu
    serdeczne Bóg zapłać.

9. W najbliższym czasie sakrament małżeństwa zawrą:
    • Michał Marian Kobyłecki, kawaler z parafii tutejszej
      i Anna Ada Jakubiec, panna z parafii tutejszej
      – zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi,
      zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
      Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.