VII Niedziela Zwykła
20 lutego 2011 r.

1. Dziś o godz. 17.00. zapraszamy na Różaniec.
    Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś, o godz. 16.00.

3. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży, które poprowadzi O. Albert Krzysztof Oksiędzki, przeor
    klasztoru oo. paulinów w Warszawie wraz z katechistami Drogi Neokatechumenalnej.
    Katechezy odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19,30. w kościele.

4. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego saloniku, mieszczącego się w dzwonnicy gdzie można oglądać wystawę prac naszych parafian.

5. W bieżącym roku pragniemy rozpocząć remont kopuły naszego kościoła, dlatego poza innym formami wsparcia prac remontowych zachęcamy, aby 1% naszego podatku przeznaczyć na ten cel, przekazując go na rzecz fundacji parafialnej. W rocznym zeznaniu podatkowym PIT, w rubryce „Inne informacje” – wpisujemy, że 1 % podatku przekazujemy na Fundację Ecclesia Villanowensis ul. Kolegiacka 1, 02-946 Warszawa.
    Na ławce przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone ulotki informacyjne. Więcej informacji na temat Fundacji i jej działalności możemy znaleźć na stronie internetowej www.fundacja-wilanow.pl. (>>>)

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - we wtorek, 22 lutego, Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
    - w środę, 23 lutego, Wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego
    i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.