V Niedziela Zwykła
6 lutego 2011 r.

1. Dziś, z racji I niedzieli lutego, o godz. 17.00., zostanie odprawione nabożeństwo adoracyjne, a następnie
    procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji.
    Po procesji modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie dzieci, przygotowujących się do Pierwszej komunii św. i ich rodziców odbędzie się dziś,
    po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się dziś, po Mszy św. o godz. 18.00.

4. Światowy Dzień Chorych w naszej parafii będziemy obchodzili w dniu 11 lutego. Na Mszę św. o godz. 10.00.
    zapraszamy wszystkie osoby w podeszłym wieku i chore. Prosimy również wolontariuszy o pomoc
    w dowiezieniu do kościoła osób, które same nie będą mogły przybyć na tę uroczystość.

5. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się 14 lutego po Mszy św. o godz. 18.00.

6. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży, które poprowadzi O. Albert Krzysztof Oksiędzki,
    przeor klasztoru oo. paulinów w Warszawie wraz z katechistami Drogi Neokatechumenalnej.
    Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 lutego o godz. 19,30. w kościele.
    Przedstawiciele wspólnot Neokatechumenalnych będą także roznosić zaproszenia do domów, dlatego
    prosimy o ułatwienie w dotarciu na teren posesji.

7. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego saloniku, mieszczącego się w dzwonnicy gdzie od dzisiaj można oglądać wystawę prac naszych parafian.

8. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego
    w Warszawie.

9. W tym tygodniu, w czwartek, 10 lutego, przypada Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.