III Niedziela Zwykła
23 stycznia 2011 r.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych
    w wypominkach rocznych.

2. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2010 roku, zostanie odprawiona w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, w dniu 2 lutego o godz. 18.00.
    Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy.
    Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii imion dzieci,
    w których intencji będziemy się modlić.

3. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu znanej artystki p. Maryli Rodowicz, który odbędzie się
    2 lutego o godz. 19.00., w naszym kościele.

4. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
    - w poniedziałek, 4 stycznia, Wspomnienie św. Franciszka Walezego, Biskupa i Doktora Kościoła.
    - we wtorek, 25 stycznia, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
    - w środę, 26 stycznia, Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów.
    - w czwartek, 27 stycznia, Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, Biskupa.
    - w piątek, 28 stycznia, Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
    .