II Niedziela Zwykła
16 stycznia 2011 r.

1. Różaniec, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych
    w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie formacyjne członków Kół Żywego różańca odbędzie się dziś, o godz. 16.00., w Kanonii.

3. Po Mszy św. o godz. 11.30., dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego, zapraszają
    na widowisko o Bożym Narodzeniu – Jasełka, które zostanie wystawione w kościele.

4. We wtorek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

5. W piątek i sobotę obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka, w tych dniach w sposób szczególny pamiętajmy
    o naszych dziadkach, okazując im wdzięczność i polecając opiece Matki Bożej i św. Anny.

6. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

7. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele, w 2010 roku, zostanie odprawiona w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, w dniu 2 lutego o godz. 18.00.
    Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy.
    Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii imion dzieci,
    w których intencji będziemy się modlić.

8. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 17 stycznia, Wspomnienie św. Antoniego, Opata.
    - w piątek, 21 stycznia, Wspomnienie św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.