XXXIV Niedziela Zwykła
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,
    jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 13.00.,
    przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za tydzień rozpoczynamy Adwent czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

2. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 15.30.
    W spotkaniu weźmie udział o. Stanisław Przepierski, dominikanin,
    który wygłosi prelekcję o Matce Bożej i modlitwie różańcowej.
    Wszystkich zainteresowanych modlitwą różańcową serdecznie
    zapraszamy.

3. Różaniec, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy
    za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

4. Duszpasterstwo Młodzieży z radością informuje, że Schola Młodzieżowa nagrała płytę, którą wraz z kartami świątecznymi będziemy rozprowadzać dziś przed kościołem. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na grudniowe rekolekcje wyjazdowe. Bliższych informacji udziela ks. Mikołaj.

5. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45., w Brodziku. Od przyszłej niedzieli, 28 listopada, po Mszy św. o godz. 8.30., zapraszamy na modlitwę poranną Kościoła – Jutrznię, którą poprowadzi młodzież. Zapraszamy także w ostatnie wtorki miesiąca na Mszę św. o godz. 18.45., z udziałem młodzieży, sprawowanej w intencji Duszpasterstwa i w intencjach dobroczyńców.

6. Ks. Zurab Kakachishvili, przesyła wszystkim parafianom serdeczne pozdrowienia i podziękowania za możliwość wspólnej modlitwy oraz ofiary złożone na potrzeby prowadzonych przez siebie parafii.
    W czasie pobytu u nas Ks. Zurab zebrano 15510 PLN, za które składa serdeczne Bóg zapłać. List z podziękowaniem, przesłany pocztą elektroniczną, został opublikowany w Klimatach.

7. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę, 28 listopada po Mszy św. o godz. 11.30.

8. W tym tygodniu, przypadają następujące święta liturgiczne:
    - w poniedziałek, 22 listopada, Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy.
    - w środę, 24 listopada, Wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

9. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 2815 PLN na pomoc Kościołom prześladowanym. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

10. Zapraszamy na koncert adwentowy chóru Klubu Inteligencji Katolickiej Ars Cantata, pt.: Rorate caeli”, który odbędzie się w następną niedzielę, 28 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. W ramach koncertu wystąpi również nasz chór pod dyrekcją pani Natalii Żmychowej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

11. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Torunia, z okazji 19. rocznicy Rodziny Radia Maryja. Wyjazd 4 grudnia, o godz. 9.00. Zapisy przyjmuje siostra w zakrystii.

12. Wzorem lat ubiegłych pragniemy zorganizować dla dzieci uroczystość św. Mikołaja z rozdawaniem prezentów. Prosimy rodziców o przygotowanie prezentów dla dzieci. Chcemy również przy tej okazji wręczyć prezenty
    dzieciom z rodzin wielodzietnych i potrzebujących wsparcia materialnego, dlatego w przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na ten cel.

13. Doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu, przypada w naszej parafii w dniach od 1 do 3 grudnia. Zachęcamy wszystkie wspólnoty i parafian do licznego udziału w nabożeństwie. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja trwać będzie od 10.30 do 17.00.

14. Urząd Dzielnicy Wilanów informuje, że mieszkańcy Kępy Zawadowskiej i Zawad (obwód wyborczy nr 556) głosują w wyborach samorządowych w nowym lokalu wyborczym, mieszczącym się w przedszkolu nr 416 przy ulicy Sytej 123.

15. W zakrystii można nabyć prasę katolicką.