XXXII Niedziela Zwykła
7 listopada 2010 r.

1. Dziś przypada I niedziela miesiąca listopada. Nabożeństwo adoracyjne o godz. 17.00, a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji.

2. Zapraszamy na koncerty chóru Ars Cantata.
    Dziś po Mszy św. o godz. 13.00. zapraszamy na koncert pt.: Regnum aeternum, a w najbliższy czwartek,
    11 listopada, po Mszy św. o godz. 18.00. na koncert pieśni patriotycznych.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się dziś, o godz.18.00 w kościele.

4. W imieniu Samorządu Dzielnicy Wilanów miasta stołecznego Warszawy serdecznie zapraszamy na otwarcie wyremontowanej ul. Stanisława Kostki Potockiego.
    Uroczystość odbędzie się dziś o godz. 19.00. przed kościołem, na Skwerze Prymasowskim.
    W programie koncert piosenek warszawskich w wykonaniu Kapeli Warszawskiej i Staśka Wielonka, po którym zastąpi zapalenie latarni gazowych.

5. W czwartek, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości.
    Msze św. w naszym kościele odprawione będą o godz. 7.00, 12.00, 17.00 i 18.00.
    Wyrazem naszego patriotyzmu i troski o losy naszej Ojczyzn niech będzie szczera i gorliwa modlitwa.

6. W tym tygodniu, przypadają następujące święta liturgiczne:
    - we wtorek, 9 listopada, Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
    - w środę, 10 listopada, Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
    - w czwartek, 11 listopada, Wspomnienie św. Marcina z Tour, Biskupa.
    - w piątek, 12 listopada, Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika.
    - w sobotę, 13 listopada, Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich.
    Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

7. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek, 8 listopada,
    po Mszy św. o godz. 18.00.

8. Otworzyliśmy poradnię prawną dla niezamożnych mieszkańców naszej Parafii. W każdy I i III czwartek miesiąca
    w godzinach od 18.00. do 19.00. adwokat Adam Baworowski, nasz parafianin, udziela darmowych porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, mieszkaniowego, cywilnego i karnego.
    Interesanci przyjmowani będą w budynku Kancelarii Parafialnej.

9. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

• Jacek Kalinowski, kawaler z par. tutejszej
      i Małgorzata Ewa Wójcik, panna z par. tutejszej– zapowiedź II.
      Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

10. W zakrystii można nabyć prasę katolicką.