III Niedziela Wielkanocy
18 kwietnia 2010 r
.

1. Różaniec, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych
    w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie Kół żywego Różańca obędzie się dziś o godz. 16.00.

3. Jutro, w poniedziałek 19 kwietnia, przypada 5. rocznica wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI.
    W naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu Świętym, prosząc Wszechmogącego Boga, aby wspierała go Swoją łaską i obdarzał wszelkimi darami potrzebnymi w kierowaniu Kościołem.

4. W najbliższą środę Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Józef Glemp, Prymas Polski obchodzić będzie 31. rocznicę świeceń biskupich. Księdzu Prymasowi składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych i wielu lat życia.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy czwartek, 22 kwietnia o godz. 18.45., w kościele.

6. W piątek, 23 kwietnia, przypada Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
    W tym dniu z racji uroczystości, na mocy kan. 1251 KPK, nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne.

7. Siostry Pasjonistki organizują, w dniach 24 – 30 kwietnia, Jerycho Różańcowe – modlitwę w intencji Ojczyzny, powołań kapłańskich i zakonnych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Udział w modlitwie różańcowej, odmawianej w domu, kościele lub kaplicy sióstr można zgłaszać telefonicznie, podając dzień i godzinę swojego uczestnictwa w tej zbiorowej modlitwie. Mieszkających w pobliżu siostry zapraszają do swoje kaplicy domowej przy ul. Husarii 55/57.

8. W niedzielę, 23 maja, organizujemy Piknik Rodzinny. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Komitecie Organizacyjnym. Wszystkich, którzy pragną włączyć się w organizowanie pikniku prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.