4 kwietnia 2010 r
.

1. Kościół przeżywa dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest to największe święto kościelne.
    Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w liturgii Triduum Paschalnego i przyczynili się do jej pobożnego przeżycia.

2. Po rezurekcji zapraszamy na tradycyjny posiłek, przygotowany przez Akcję Katolicką.

3. Msze św. w dniu dzisiejszym sprawowane będą jeszcze o godz. 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00 i o godz. 20.00.

4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego:
    o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00 i o 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.

5. Kolejne spotkanie osób pragnących reaktywować chór parafialny odbędzie się w najbliższą środę,
    po Mszy o godz. 18.00., w Wieczerniku. Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy pragną śpiewać w naszym chórze: kobiety i mężczyzn. Bardzo liczymy na młodzież.

6. W najbliższym czasie sakrament małżeństwa zawrą:
    Łukasz Marcin Tumński, kawaler z parafii pw. św. Mikołaja w Tarczynie
    i Aneta Chrobak, panna z parafii tutejszej
    – zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

7. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłych w ostatnim miesiącu naszych parafian:
    - śp. Zbigniewa Jasińskiego
    - śp. Witolda Ryarczyka
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.
    Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.