VI Niedziela Zwykła
14 lutego 2010 r
.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego
    w Warszawie.

3. W tym tygodniu, w środę 17 lutego, rozpoczyna się Okres Wielkiego Postu, czas przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. w Środę Popielcową odprawione będą o godz. 7.00; 9.00; 12.00;
    17.00; i 18.00. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii.
    Pragniemy przypomnieć, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

4. Od Środy Popielcowej do 1. Niedzieli Wielkiego Postu trwają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.

5. W myśl wytycznych Konferencji Episkopatu Polski dla kościelnej działalności trzeźwościowej od Środy
    Popielcowej rozpoczyna się XXXX Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do modlitwy w tej
    intencji i prosimy o powstrzymania się od spożywania alkoholu w Okresie Wielkiego Postu.

6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, w naszym kościele odprawiane będzie w każdy piątek Wielkiego Postu w następujących godzinach: o godz. 12.30 – dla dorosłych, o godz. 16.30 – dla dzieci oraz o 18.30 – dla dorosłych, młodzieży, studentów i młodzieży pracującej.

7. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiane będzie w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00.

8. Dzień skupienia dla chętnych rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek, 18 lutego o godz. 19.30., w Domu Sióstr Pasjonistek przy ul. Husarii 55/57

9. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w następną niedzielę,
    21 lutego, po Mszy św. o godz. 11.30.

10. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej i licealnej przeprowadzone będą w dniach 2 – 4 marca br.

11. Rekolekcje parafialne rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu.

12. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje Mszy św.